Sıkça Sorulan Sorular

Online Diyet Sayfa Şekil Online Diyet Sayfa Şekil
SSS

Online Diyet Sıkça Sorulan Sorular

Online Diyet bazı imkansızlıklardan ötürü Diyetisyen hizmeti alamayan kişiler için oluşturulmuş bir hizmettir. Evde çocuk bakan bir anne, sürekli çalışmak zorunda olan ve mesai saati uymayan bir çalışan veya ulaşım sıkıntılarından ötürü kliniklere gidemeyen & Diyetisyen bulamayan kişilere sunulmaktadır.

Herkesin uygun fiyatlara Diyetisyenlik ve sağlıklı beslenme hizmetleri alabilmesi için özel olarak oluşturulmuştur. Piyasanın aksine Türkiye'nin her yerine sunduğumuz bu hizmeti çok uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Online Diyet yapmak için önce sitemizdeki randevu formlarından randevu oluşturmalısınız. Bu formu doldurduktan sonra randevu tarihinde çağrı merkezimiz tarafından aranırsınız. İstediğiniz soruları sorabildiğiniz bu görüşmede, sizi profesyonel bir Diyetisyene yönlendirmeden önce tanıma formunuz doldurulur. Tanıma formundan sonra eğer paketinize dahilse nasıl kan testi yapacağınız ve ölçülerinizi nasıl alacağınız anlatılır.

Bu görüşmeden sonra seçtiğiniz bir Diyetisyen ile randevunuz oluşturulur. Diyetisyeninize görüşmeden önce tüm bilgileriniz gönderilir, kan tahlili sonuç belgeleriniz ve ölçülerinizi bu randevuda paylaşabilirsiniz. Diyetisyeniniz, önce sizinle tanışır, kan tahlilinizi ve ölçümlerinizi sizin için yorumlar, sizin sorularınızı cevaplar ve kişisel diyet listenizi hazırlar.

Bu süreç tamamlandıktan sonra yeni randevu saatiniz oluşturulur ve haftalık olarak Diyetisyeniniz ile online görüşmeniz sağlanır.

Tam olarak eskiden nasıl yapılıyorsa öyle, 1₺ gibi alacağınız mezura ile kendi ölçümlerinizi yapabilirsiniz. Kas ölçümlerini ve yağ ölçümlerini kendi başınıza yapabilirsiniz. Tüm ölçümler maksimum 5 dakika sürer ve ölçüm cihazlarının aksine gelişmenizi çok daha doğru olarak takip edebilirsiniz.

Diyetinizin sonuçlarını ayrıca tartı ile yapabilirsiniz. Sürekli aynı tartıyı kullanarak gelişmenizi doğru şekilde takip edebilirsiniz. Görüntülü görüşmelerde Diyetisyeniniz gelişmenizi net şekilde takip edebilir.

Yani aslında Yağ & Kas ölçümü yapan tartılar ile düzenli ölçüm yapmanız işleri kolaylaştırır, ama elzem bir ihtiyaç değildir.

Çok nadir karşılaşılan bir durum olmasına rağmen bazen danışanlar hizmet aldığı Diyetisyeni değiştirmek isteyebilir. Bu nadir durumlarda danışanın bir sebep belirtmesi bile gerekmez. Anında başka bir Diyetisyen ile randevu ayarlanabilir.

Online Diyet'in diğer bir avantajı burada karşınıza çıkar. Normal bir klinikte Diyetisyen değiştirme işlemi olmazken, Online Diyet'te anında istediğiniz başka bir Diyetisyenle çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu değişim için sizden hiçbir ücret & ek ödeme talep edilmez.

Diyetisyeniniz değiştirmek için Online Diyet çağrı merkezini arayarak isteğinizi belirtmeniz yeterlidir. Herhangi bir sebep belirtmenize gerek yoktur. Fakat öneri ve şikayetleriniz varsa not edilir.

Online Diyet fiyatları aylık sadece 79₺'den başlayarak isteğinize göre 479₺'ye kadar çıkar. Bu fiyatlar dışında bir ödeme yapmanız gerekmez.

İsteğinize göre Diyetisyeniniz ile görüşerek dahil etmek istediğiniz veya çıkartmak istediğiniz bir hizmet olursa, çağrı merkezimiz ile görüşerek size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Online Diyet sizlere çevrimiçi şekilde diyet listesi almanızı sağlayan bir hizmettir. Zayıflama ve kilo alma programları, hamile, yeni anne olmuş veya çocuklu kişiler için beslenme programları, obezite ve cerrahi beslenme, hastalıkta beslenme gibi hizmetlerimizi Profesyonel Diyetisyenlerimizden alabilirsiniz. Diyetisyenlerimiz programınızı yazmadan önce kan tahlilinizi analiz eder, sizinle görüşerek yağ ve kas oranınızı belirler, sonrasında kişisel seçimlere dayalı olarak diyet listenizi oluşturur.

Online Diyet ile haftalık görüntülü görüşme, arayarak veya mesaj ile Diyetisyenlerimize ulaşabilirsiniz. Haftalık seanslar ile gelişmeniz yakından takip edilir.

Online Diyet, normal klinikte verilen Diyetisyenlik hizmetlerinden daha başarılıdır. Çünkü danışanların uzun mesafe katederek kliniğe gelmesi gerekmez, işinden izin alıp veya çocuğunu komşuya emanet edip zaman harcamasını da gerektirmez.

Haftalık seanslar ile görüntülü şekilde görüşerek normalde aldığınız Diyetisyenlik hizmetinizin aynısını alabilirsiniz. Üstelik çok daha az efor gerektirdiğinden devamlılık oranları normale göre çok daha fazladır.

SSS

Online Diyet hakkında sorunuz mu var?

2022 © Designed and Developed by İstanbul Web Tasarım